Marmaris'in En çok tercih edilen yeri İçmeler

Marmaris tatil cennetini tercih eden yerli ve yabancı turistlerin en popüler ismi içmeler. Özellikle konaklama ve plaj imkânı sayesinde Marmaris'e en yakın ve tercih edilen yerleşim birimi. Marmaris ve İçmeler ayrılmaz birer parça gibidir. İçmeler ‘in Marmaris'e uzaklığı 8 kilometre ve gün boyu gece de dâhil olmak üzere minibüs seferleri yapılmakta.

 İçmeler’ de çok fazla sayıda lüks otel, resort ve pansiyon bulunmakta. Marmaris turizminde en çok ilgi gören yerlerin başında yer almaktadır. Koy ve plajı da son derece uygun ve güzel olduğundan İçmeler’ de konaklamayanların bile denize girmek için buraya geldikleri bir yer haline gelmiş durumda. Yerli ve yabancı turistlerin muhteşem Marmaris’in, eşsiz denizine ve altın kumsalında güneşlemek için İçmeleri tercih ediyor.

Her Çarşamba günü yerli ve yabancı turistlerin gezip alış veriş yapılmaları için kurulan turistlik Pazar turistlerin büyük ilgisiyle karşılaşıyor.  İçmeler hakkında daha fazla detaylı bilgi almak için Marmaris travel agency resmi web sitesi olan marmaristravelagency.com ziyaret edebilirsiniz. Bu sayfada içmeler de yer alan otelleri, Marmaris’te yapılan etkinlik, aktivite ve turlar hakkında detaylı bilgi alabileceğiniz, aklınıza takılan sorulara cevap bulabileceğiniz firma iletişim bilgilerini alarak kolayca iletişim sağlayabilirsiniz. marmaristravelagency.com sağladığı erken rezervasyon fırsatlarından en erken haberdar olabilirsiniz.