Micro Ajans - Vizyon Van

2014 yılında kurulan Micro Ajans, dijital tanıtım ve reklamcılık alanında  birçok konuda faaliyet göstermektedir.

Çalışma Alanları; Müşterilerinin reklam ve pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmeleri için gerekli tüm materyallerin tasarımını ve üretimini yapan Micro Ajans, reklam materyallerini tasarlayıp üretirken; markaya ve markanın hedef kitlesine özel, yaratıcı fikirler ve çözümler sunuyor. Tasarımları kendi dijital sanat ekibi ile hazırlayan ajans; gerekli durumlarda fotoğraf sanatçısı, ressam, karikatürist, ses sanatçısı, hattat, ortam tasarımcısı, yemek tasarımcısı… vb. profesyonellerle iletişime geçerek çalışmaların profesyonel organizasyonlar ile sürdürmektedir.

Birçok uluslararası partner firma ile çalışmakta olan Micro Ajans’ın Vanlı'lar tarafından kurulmuş bir firma olduğunu gururla sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Van’ın tanıtımı için Vizyon Van ekibine dijital haritalar, yazılım sistemleri ve mobil uygulamalar ile reklamcılık konularında desteğimizi sunmaya devam edeceğiz.

Van Halkına özel kampanyaların, etkinliklerin, tanıtımların ve daha birçok özelliğin hizmet olarak sunulduğu www.vizyonvan.com ‘a duyarlı projelerinden dolayı teşekkür ederiz. İnanıyoruz ki Vizyon Van ekibinin geleceği de başarılarla dolu olacaktır.

 

Saygılarımızla.